Wyszukiwanie zaawansowane
Logowanie
Użytkownik:

Hasło:

Zaloguj automatycznie przy następnej wizycie

» Zapomniałem(am) hasła
» Załóż nowe konto
Losowe zdjęcie

Solaris Urbino I 15. MZA Warszawa #6963-64
Solaris Urbino I 15. MZA Warszawa #6963-64
Komentarzy: 0
lkmg-sol
Załóż nowe konto
Warunki rejestracji
1. Galeria ta ma na celu ukazanie różnorodności autobusów i trolejbusów marki Solaris. Galeria nie jest własnością żadnej firmy.

2. Umieszczać zdjęcia w galerii, komentować, oceniać, ściągać je i wysyłać jako eKartkę możesz po zarejestrowaniu. Rejestracja oraz korzystanie z galerii jest całkowicie bezpłatne.

3. Do galerii można dodawać tylko i wyłącznie zdjęcia pojazdów marki Solaris.
Zamieszczenie zdjęcia musi nastąpić za zgodą jego autora.
Sposób wysyłania zdjęć: logujemy się do galerii, wchodzimy do odpowiedniej kategorii, klikamy przycisk u góry 'Ładuj' i wypełniamy formularz.

4. Do galerii prosimy przesyłać zdjęcia 'obrobione' tj. wykadrowane, o odpowiednim kontraście, jasności i ostrości.

5. Zdjęcia muszą być zapisane w formacie jpg. Maksymalny rozmiar fotografii to 800x800 pikseli, wielkość maksymalna 200kb.

6. Do wysłanego obrazu automatycznie zostanie utworzona miniatura. Miniatury zdjęć można także dodawać osobno do każdego zdjęcia. Maksymalny rozmiar miniatury to 120x120 pikseli przy wielkości maksymalnej 10kb.

6. Przy wgrywaniu zdjęcia musisz nadać jemu nazwę w polu 'Nazwa zdjęcia' - podaj model, nazwę przewoźnika, numer taborowy (ewentualnie nr rejestracyjny) oraz dokładnie opisać w polu 'Opis' - miejsce i czas (choćby miesiąc i rok - w formacie dzień.miesiąc.rok) wykonania zdjęcia; ewentualny dodatkowy opis Jeśli wysyłasz zdjęcia innego autora na samym dole opisu umieść jego nazwisko/nick.
Przykład
Nazwa fotografii: Solaris Urbino III 18. MZA Warszawa #8242
Opis:
Bolechowo, ul. Obornicka; 20.02.2006
Pierwszy Solaris dla Warszawy spełniający normę Euro IV
Fot. Jarek48

8. Kierując się jak najlepszym poziomem technicznym i merytorycznym galerii Solaris Club zastrzega sobie prawo do publikowania wybranych zdjęć.

9. Zobowiązujesz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby komentarzy oraz udostępniać materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem.

10. Kopiowanie i wykorzystywanie zdjęć (mutimediów) lub ich fragmentów bez zgody autorów jest zabronione. Prawną ochronę zawartości galerii stanowi ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych, według której plagiator jest karany do trzech lat więzienia.

11. Użytkownik, który zamieścił zdjęcie bez zgody jego autora musi się liczyć ze skasowaniem konta i usunięciem wszystkich swoich zdjęć z galerii.

Klikając odnośnik Rejestracja na dole zgadzasz się na te warunki.

[ver. 1.1.0. z dnia 04.02.2007]

 

 

Klub miłoœników Solarisa - www.solaris-club.com

Wykorzystywanie zdjęć bez zgody autorów jest zabronione.
Powered by 4images   Copyright © 2002 4homepages.de
Template © 2005 Bali Web Design & dk